Нова колекція бренду Етно

PDF Друк
Субота, 18 серпня 2018, 13:58

Якщо Ви уважно слідкуєте за модою, останніми тенденціями і віяннаями та постійно шукаєте щось нове і незвичне – Вам буде корисно ознайомитися із новим українським брендом Етно.

Сама назва вже наводить на специфіку та оригінальну тематику їхньої продукції. Це все про натуральні тканини, незвичні крої та цікаві народні орнаменти, які поєднуються з футуристичним уявленням дизайнерів про те, як має виглядати стилізований український традиційний одяг. Але на цьому все не завершується. Якщо заглибитися далі – можна побачити нашарування змістів та ідей, які заклали виробники в свій бренд.

По-перше, – це зв'язок із поколіннями. По-друге, – провідною тут є ідея натхнення людьми та містами.

Далі – більше. Нещодавно, світ побачила нова колекція Етно GARDEN. І назва ця абсолютно невипадкова та має окрему історію. На кожній речі капсульної колекції, ніби на мальовничому пейзажі, розквітають сади, падає дощ та промальовуються дрібні ніжні квіти. Крім української традиції – GARDEN звертається до японської культури, вдало синтезуючи їхні мотиви та традиції предків дизайнерки.

Власне з японської культури в колекцію проникла стриманість, яка була навіяна колористикою та текстурами японського саду каменів karesansui. Враховуючи специфіку японського саду, для якого характерними є пісок і гравій, що символізують річки та моря, одяг вийшов простим, але з характером та уважністю до усіх деталей. Це окремий світ і кожний, хто потрапляє в нього може інтерпретувати його по-своєму. Власне, процес переосмислення є центральним, тому для цієї стилістики характерна символічність та алегоричність. Вода в колекції, до прикладу, несе в собі багате змістове наповнення. Це поява людини та її життєвий шлях, очищення та перевтілення. В якості води в садах karesansui використовувався пісок, гравій або галька. В колекції це виражається в імітації швидкого виру та потоку води.

На відміну від української культури, в японській рослини використовують в невеликій кількості. Вони відповідають за почуття та емоції. Найчастіше в садах karesansui можна побачити бамбук, який символізує готовність відкриватися всьому новому. Слива в даній культурі – символ відродження та сосна, що символізує терпіння та силу.

Підсумовуючи цю коротку довідку, треба сказати, що синтез karesansui та української традиції сприяє естетизму, спогляданню прекрасного та активації усіх відчутті. Тому повз дану колекцію важко пройти без позитивних емоцій. .

В колекції представлено чоловічний та жіночий одяг. Серед першого – особливо ретельно треба придивитися до сорочок, адже в них поєднується простота, класика та стриманість. Жіноча частина асортименту – більш розширена. Тут зустрічаються і мінімалістичні сукні, і жакети, кроп-топи, штани-кюлоти та брюки-олівці. Крім того, тут декілька видів сумок-унісекс та шкіряних клатчів. В шоу-румі Етно можна натрапити на різноманітні стилізовані аксесуари: українські коралі чи пояси, як доповнять будь-який образ.

Про нову колекцію та бренд Етно можна написати ще багато. Про те краще один раз побачити та переконатися. Посилання на каталог товарів відкриє Вам цілий світ нового та унікального одягу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж