Сусідське безладдя

PDF Друк
Вівторок, 29 листопада 2016, 22:09

Старенька жителька одного із сіл, біля Рогатинського району звернулась до правоохоронців у пошуку справедливості та допомоги. Вона заявляла, що у неї із сільськогосподарського приміщення була викрадена значна кількість чавунних труб.

Жінка, семидесятиоднорічного віку запевняла, що у приміщенні, яке розташоване неподалік її оселі  та використовується як підсобне, було викрадено чавунні труби у кількості п’ятнадцяти труб. Невідома особа, за допомогою невідомих їй засобів, зламала старенький замок та зайшла у приміщення, та незаконно заволоділа п’ятнадцятьма чавунними трубами, які та використовувала для проведення каналізації.

Правоохоронці провели допити, в результаті яких вдалось встановити особу крадія. Крадієм виявлено  мешканця того ж  села, якому на час скоєння крадіжки було 47 років.  Чолові досить часто засуджувався за скоєння подібних крадіжок, та зовсім недавно був випущений з-під арешту.

Він зізнався у вчиненні цього проступку та повідомив, що труби віддав на металобрухт, а кошти, отримані від вчинення неправомірних дів витратив на особисті потреби.

Слідство триває. За наданою інформацією,  зловмисникові світить арешт та тюрма. Строк, який передбачає законодавство – від трьох до шести років. За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за незаконне проникнення та заволодіння чужим майном.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити