Сигаретною контрабандою заробили на "BMW X5"

PDF Друк
Вівторок, 25 серпня 2015, 20:04

Сьогодні прикордонна служба України затримала власників мотодельтаплану, за допомого якого хлопці перевозили контрабандні сигарети закордон. Яким чином їх виявили, та який політ виконувала прибутковий малий літальний апарат?

увязнені

Прикордонний відділ «Краковець» Мостського загону

3-тя година ночі: прикордонники, які вступи у наряд, почули дивний звук, якогось летючого об’єкта, який направлявся у бік польського кордону. Ці дані відразу ж були передані у МВС та повітряні сили ЗСУ. Оперативники почали відслідковувати та визначати даний об’єкт.

Прикордонна зона Республіки Польща

4-та година ночі: працівники прикордонної зони розпізнали шум двигуна, який тримав курс прямо в їх зону, то був  мотодельтаплан (МЛА). Спостереження триває.

Літальний об’єкт помічений у Чернеляві й вже за кілька хвилин він пролітав над Віжомлею Яворівського району.  Мешканці населеного пункту повідомили про місце, де приземлився МЛА, після чого оперативна група вирушила місце посадки, де і виявила двох власників літального апарату, які вже зібралися їхати на свої нових автівках "Рено" та "БМВ Х5". Крім того, вони вже сховали МЛА до власного причепу.

Наразі проводяться всі необхідні оперативно-слідчі дії.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити