Проект «Знайдено в Україні» відкрив ще одне чудове місце - село Волосянка

Друк

Зимовий відпочинок в УкраїніЗимовий відпочинок в Україні може бути таким же цікавим і красивим, як і закордоном. Це взялися довести творці проекту «Знайдено в Україні». Цього разу вони відкрили нове місце - село Волосянка в Сколівському районі Львівської області.

Чим воно відрізняється від тисяч сіл в Україні? Дивовижними видами, добродушними людьми і найчистішим повітрям. Від Львова до села 683 кілометри по більш менш нормальній дорозі. Жити є де - кілька дуже патріотичних і добротних готелів вартістю від 500 гривень за номер. Дуже смачне харчування і цікавий інтер'єр. Є й такі туристи, які не виходять за межі готелю, а насолоджуються краєвидами з вікна.

Але фотографії на території села виходять чарівні. Заради них туристи забираються на круті гори і встають на світанку.

У селі є власний музей, присвячений українському визвольному руху. Там зібрано багато речей, які мають відношення до цього періоду. Любителям екстремальних обставин буде цікаво провести ніч у цьому музеї - адже там збереглися ліжко та піч того часу.

З розваг тут можна знайти пейнтбол, підйомник і баню. Ну звичайно не варто забувати про катання на лижах, однак тут варто враховувати примхи погоди. Від неї залежить, чи буде можливість спуску.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити