Освіта
Навчання льотчиків PDF Друк
Понеділок, 19 червня 2017, 14:38

Зараз не спокійна ситуація в Україні й кожного дня потрібно бути готовими до різного. Тому також і готують завжди юнаків та чоловіків, щоб вони мали змогу захистити державу в разі необхідності. У бригаді армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України на Львівщині завершився збір із пілотами-вертолітниками, які вдосконалювали навички пілотування вертольотів Мі-24 за допомогою оптичних приладів нічного бачення. Ці люди вже навчились бути хорошими пілотами, проте вчитись потрібно завжди, тому вони вдосконалювали свої навички.

 
Фінансова допомога школам PDF Друк
Четвер, 15 червня 2017, 09:22

Навчальні заклади країни страждають також від нестачі коштів. Проте інколи все ж їм надають якусь допомогу. Цього разу її отримають приватні школи. Завтра, 16 червня, виконком Львівської міської ради розгляне питання про надання фінансової підтримки на 2017 рік низці приватних навчальних закладів міста. Всі школи, які надавали заявки радіють та чекають, щоб допомогли саме їм. Проте всім не вийде дати великі кошти.

Заявки розглядала спеціально створена комісія, яка й виносить проект ухвали на затвердження. Ці гроші заклади зможуть і не на все використати, можна купити підручники, виготовляти документи про освіту, забезпечувати дитяче безкоштовне харчування для пільговиків, а також придбати обладнання.

 
Втілення проектів львівських школярів PDF Друк
Середа, 01 лютого 2017, 12:59

У конкурсі на кращі проекти в освітній сфері перемогли три ідеї, на які виділять 95 тисяч гривень. Про це повідомила член конкурсної комісії, депутат фракції «Народний контроль», секретар постійної комісії з гуманітарних питань Анна Мармуляк.

У конкурсі взяли участь 16 проектів, голосуванням обрали три найкращі проекти, які стануть покращенням для міста, допоможуть іншим людям.

«Зокрема, я ініціювала через комісію гуманітарної політики закупити спеціальні технічні засоби для навчання дітей з вадами зору в звичайних середніх школах. Це браулізевська друкарська машинка, дейзі-плеєр і ноутбук з мовним виводом, рельєфна мапа України, озвучений калькулятор. Це допоможе адаптувати серію навчальних і методичних матеріалів та підготувати спеціалістів для роботи з вчителями» - розповідає Анна Мармуляк.

 
Відповіді для керівників ДНЗ PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 14:46

У департаменті освіти і науки опрацювали численні запитання, які надійшли до голови Львівської ОДА Олега Синютки та директора департаменту Любомири Мандзій на нараді освітян області від 28.10.2016 р. щодо стану та перспектив розвитку дошкільної освіти Львівщини.

 
"Учитель року - 2017" у Ремезівцівському НВК PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 10:24

26 жовтня по  04 листопада у Ремезівцівському НВК проходив І етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017", метою якого є виявлення та підтримка творчої праці педагогів, підвищення їхньої професійної компетентності, популяризація кращих здобутків освітян.

 
Англійська мова — мова міжнародного спілкування PDF Друк
Середа, 23 листопада 2016, 15:36

На базі Крукеницької школи-ліцею Мостиського району 23.11.2016 відбувся перший етап конкурсу літературно-музичних композицій англійською мовою «Англійська—мова міжнародного спілкування» серед учнів 8-9 класів Крукеницького ЛОО.

 
Зустріч учнів з воїнами АТО PDF Друк
Середа, 23 листопада 2016, 11:11

З нагоди відзначення Дня захисника України в школі відбулася низка заходів. У ці дні в школі відчувався патріотичний настрій.

 
День гідності та свободи PDF Друк
Середа, 23 листопада 2016, 10:53

Вже третій рік поспіль 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, який об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

 
Вісім вчених Львівщини отримали премії PDF Друк
Вівторок, 22 листопада 2016, 18:21

Вісьмом молодим вченим із Львівської області присуджено премії Президента. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

 
Школи і садочки міста працювали у звичному режимі PDF Друк
Понеділок, 14 листопада 2016, 16:23

Як повідомили в управлінні освіти Львівської міської ради, негода, яка насунулася на місто Львів, не завадила львівським школам і садкам працювати у звичному режимі.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3