Університет фізкультури у Львові сподівається повернути стадіон «Скіф»

PDF Друк
Неділя, 18 січня 2015, 22:42

стадіон євро 2012Зараз стадіон «Скіф» належить до національному агентству, яке вирішувало питання Євро-2012. Федерація легкої атлетики України і Мінмолодьспорту планують вжити всіх можливих заходів, для того, що б він повернувся своєму власникові.

Також планується не просто передати стадіон університету, а спільними зусиллями відремонтувати його. Адже ця арена вже давно є місцем занять студентів Університету фізкультури.

Така домовленість утвердилася 16 січня на зустрічі міністра молоді та спорту України з главою ОДА та головою міста. На зустрічі був присутній також перший заступник міністра Ігор Гоцул, президент Федерації легкої атлетики України. Бесіда відбувалася у Львові, який відвідав Міністр разом із заступником.

Обговорювалося безліч питань, в тому числі і зарахування спортивних шкіл Львова до державного бюджету. Однак це має пройти дуже акуратно - що б  тренера та учні не відчули гострих незвичних змін.

Ігор Гоцул відвідав і відкритий чемпіонат Львівської області з легкої атлетики, який проходить в манежі СКА. Керівництво спортивних шкіл дізналося від нього особисто, що їх чекають зміни. Однак вони поки що налаштовані до них досить скептично.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити