У Львові пройде виставка освіти «Global Education 2016»

PDF Друк
П'ятниця, 30 вересня 2016, 20:56

За допомогою Львівської міськради та посольства Канади компанія, що займається освітніми питаннями STUDENTLANDTM, перший раз в Україні запрошує всіх охочих відвідати виставку, буде також можливість стажуватись за кордоном. Студенти без досвіду роботи, фахівці та педагоги - запрошуються всі. Відвідини виставки безкоштовні, за умовою попередньої реєстрації на сайті, яка займе не більш як 5 хвилин, проте можливо допоможе працевлаштуватись на успішному місці та розпочати свій новий шлях.

Виставка відбудеться 22.10 у Львові в готелі «Жорж» з 12.00 по 18.00 та 23.10 в Одесі у готелі «Лондонська» з 14.00 по 19.00. Запрошуються всі охочі.

Представники найпрестижніших навчальних закладів завітають до України, щоб знайти розумних та працьовитих людей. Вони також будуть представляти вищий рівень освіти та поділяться своїм професійним досвідом.

Також всі присутні будуть мати можливість прослухати лекції на рахунок кар’єри за кордоном, отримати спеціальні знижки на представлені додаткові пропозиції, проконсультуватись з представниками міжнародних навчальних закладів та взяти участь в розіграші безкоштовної здачі тесту.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити