Відремонтували школу за кошти гуманітарного проекту США

PDF Друк
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 14:19

У селищі міського типу Старичі, Яворівського району успішно завершився проект, що здійснювався в межах програми гуманітарної допомоги Україні від уряду США. А саме завершилися ремонтно-відновлювальні роботи на базі Старицької загальноосвітньої школи I-III степенів. Кошторисна вартість проекту склала 300 тисяч доларів.

З цієї нагоди в шкільному закладі відбулися урочистості в яких взяла участь Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні пані Марі Йованович, командир об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи полковник Нік Дусіч, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, військовослужбовці гарнізону.

"Мені дуже приємно бачити такий чудовий результат нашої обопільної співпраці. Однак сутність цього проекту є набагато більшою, ніж звичайний ремонт будівлі: для трьохсот двадцяти учнів ця школа є другим домом, - зазначила пані Марі Йованович. ? Це місце, де ви знайшли і ще знайдете нових друзів і потоваришуєте на все життя. Тут ви зростатимете і станете талановитими, мудрими і дорослими людьми. Отримуючи знання від своїх талановитих вчителів ви – любі діти – в майбутньому визначатимете не лише свою долю, а й долю країни".

По завершенню офіційної частини відбулося символічне перерізання стрічки та огляд оновлених приміщень школи. Варто зазначити, що підрядною організацією було виконано чималий обсяг робіт: відремонтовано та утеплено фасад, дах будівлі та входи, замінено вікна та двері, проведено внутрішнє переобладнання й відремонтовано санвузли на поверхах, роздягальні спортзалу, змонтовано систему освітлення у приміщеннях тощо.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити