Нова книга про війну в Україні

PDF Друк
Середа, 04 лютого 2015, 11:58

відкрита книжкаВсе частіше автори різних статей та книг починають писати про Україну, про «військову» ситуацію в Україні та все ж таки, основним питанням залишається: як сприймають діти цю жахливу ситуацію та як настроїти їх, щоб вони не боялись жити далі та йти вперед. Адже всім відомо, що кожна дитина повинна розвиватися максимально повноцінно.

Як розповісти матері дитини, куди поїхав батько – військовозобов’язаний? Відповідь на це питання можна знайти в новій книзі, яка має назву «Війна, що змінила Рондо». Дану книгу написала поетеса, яка за фахом викладач та науковець Ірина Старовойт. Ця книга вийшла в достатньому обсязі в українському місті Львів - 4 лютого 2015 року, під час воєнних дій на Сході України. Презентувати дану книгу допомогла творча майстерня у Львові – «Аграфка». Роздрукувало її ж «Видавництво Старого Лева».

Актуальними темами, які висвітлюється у книзі є:

  1. чи можна говорити з дітьми на таку важку тему – війна?;
  2. якщо вже почали цю тему, то як пояснити дитині це таким чином, щоб не травмувати її психологічний стан?;
  3. про те, що добро завжди перемагає зло, і на землі завжди повинен бути мир та спокій тощо.

Книга, надасть достатній досвід батькам в тому, як правильно їм звернутися до своїх дітей, не травмувавши їх психологію, повідомивши інформацію про те, як жити, коли в країні йде війна і потрібно відвойовувати свої землі. Історія про трьох друзів: Данко, Зірка та Фабіана. Як неочікувано в їхнє маленьке містечко «Рондо» прийшла війна, де її ніхто ніколи не чекав, та як зрупувавшись всім можна перемогти. А саме найцікавіше те, що кожний може стати героєм, та по завершенні всі живуть довго та счасливо.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити