У Тростянці звільнили непатріотичну вчительку

PDF Друк
Середа, 22 квітня 2015, 19:05

Через антимайданівську пропаганду та нетактовне ставлення до дітей вчителька математики позбулася свого робочого місця.

Як тільки-но в країні почались масові демонстрації, хорошого спеціаліста, як ніби, замінили. Викладачка з хорошою репутацією почала  активно розповсюджувати в соціальній мережі «однокласники» пропаганду РФ. Та нажаль, математичка цим не обмежилась. Вона почала пригнічувати дівчат, котрі носили національну символіку на рюкзаках, привселюдно образила хлопця, котрий прийшов до школи у вишитій сорочці, посилаючись на те, що мовляв таким вбранням можна лише дошку витирати.

Першими відкрили боротьбу проти педагога семикласники! Вони оголосили бойкот і не пішли до школи. Згодом, за ними і десятикласники зривали уроки математики. Цікавим є той факт, що батьки повністю підтримували своїх діток.

Та викладачка вирішила вийти за всі рамки і на офіційних зібраннях пропагувала дії Російської Федерації мовляв: «Росія всім хоче добра, а в Україні після Майдану всі і все не так»

« Це спеціаліст високого класу та й досвід роботи у неї більше 30 років. Та все ж вчитель повинен не лише вміло працювати з учнями, а й мати високі моральні цінності. Вчитель – це взірець наслідування» - коментує ситуацію начальник районного відділу освіти Ольга Ільченко.

Після багаторазових скарг учнів та їх батьків до районного відділу освіти, обласного управління освіти і науки вчителька таки написала заяву на заслужений відпочинок.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити