Курси підготовки батьків до школи

PDF Друк
Неділя, 26 квітня 2015, 12:21

батьки в школуУ Львові відкрилися курси підготовки не лише для першокласників, а й для їх батьків. Для чого потрібні подібні курси, і хто їх вестиме?

«У нашій школі ми вирішили започаткувати спеціальні курси для батьків першокласників. Адже, не лише дітей потрібно готувати до подібної події, а й батьків також. Всім відомо: як відбудеться перше знайомство вашої дитини зі школою, так вона і буде вчитися» - стверджують вчителі початкової школи «Політехнік-Еколенд».

На таких курсах не вчать письму чи мові, тут вивчають етиці поведінки на уроках, перерві та й в загальному у школі. Для дитячої психіки велике випробування перший день у школі, тому ми намагаємось показати дітям їх роль у великому колективі.

Перед педагогами  дуже важке завдання: забезпечити емоційний комфорт для дітей, а також можливість відчути доброзичливість великої групи дітей.

Ця ж школа також готує і батьків першокласників. Психологи переконані, що такі курси потрібні, задля свіжого погляду батьків на виховання своїх малих діточок. Батьки повинні оцінювати сили першокласників, їх готовність до школи. їх головна задача допомогти розпочати важливий етап початку нового шкільного життя.

Реєстрація на заняття вже розпочалась. Курси триватимуть до 1червня.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити