Втілення проектів львівських школярів

PDF Друк
Середа, 01 лютого 2017, 12:59

У конкурсі на кращі проекти в освітній сфері перемогли три ідеї, на які виділять 95 тисяч гривень. Про це повідомила член конкурсної комісії, депутат фракції «Народний контроль», секретар постійної комісії з гуманітарних питань Анна Мармуляк.

У конкурсі взяли участь 16 проектів, голосуванням обрали три найкращі проекти, які стануть покращенням для міста, допоможуть іншим людям.

«Зокрема, я ініціювала через комісію гуманітарної політики закупити спеціальні технічні засоби для навчання дітей з вадами зору в звичайних середніх школах. Це браулізевська друкарська машинка, дейзі-плеєр і ноутбук з мовним виводом, рельєфна мапа України, озвучений калькулятор. Це допоможе адаптувати серію навчальних і методичних матеріалів та підготувати спеціалістів для роботи з вчителями» - розповідає Анна Мармуляк.

Також у трійці переможців є проект запровадження настільних ігор на уроках. Це допоможе дітям та вчителю зблизитись. Діти будуть довіряти вчителю та розуміти, що він поряд.

Багато ідей було цікавих, тому можливо, будуть ще проекти, які профінансуються. Можливо хтось з меценатів захоче втілити мрії школярів в реальність.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити