Фінансова допомога школам

PDF Друк
Четвер, 15 червня 2017, 09:22

Навчальні заклади країни страждають також від нестачі коштів. Проте інколи все ж їм надають якусь допомогу. Цього разу її отримають приватні школи. Завтра, 16 червня, виконком Львівської міської ради розгляне питання про надання фінансової підтримки на 2017 рік низці приватних навчальних закладів міста. Всі школи, які надавали заявки радіють та чекають, щоб допомогли саме їм. Проте всім не вийде дати великі кошти.

Заявки розглядала спеціально створена комісія, яка й виносить проект ухвали на затвердження. Ці гроші заклади зможуть і не на все використати, можна купити підручники, виготовляти документи про освіту, забезпечувати дитяче безкоштовне харчування для пільговиків, а також придбати обладнання.

«Ми дуже щасливі, що нашій школі дісталась така досить велика допомога. Ми отримаємо ці кошти та плануємо докупити книжок, яких не вистачає, а решту витратимо на обладнання, яке необхідне школі, адже не все є справне та нове, тому хочеться звичайно оновити кабінети. Діти також зрадіють новим книгам, які ще пахнуть, як з друкарні, новим партам чи телевізорам. Ми побачимо ще, що купимо, але всі кошти обов’язково підуть на покращення умов навчання в школі», - розповідає директор одної зі шкіл.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити