36 львівських абітурієнтів оскаржили результати ЗНО з української мови та літератури

PDF Друк
Середа, 20 травня 2015, 15:52

Станом на 19 травня у Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти надійшло 36 заяв, про оскарження результатів ЗНО від абітурієнтів.

Вчора, 19 травня, директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середняк повідомила на прес-конференції, що всі учасники Зовнішнього Незалежного Оцінювання мали можливість оскаржити свої бали, у разі незгоди із ними, до 17 травня, включно.

За словами Лариси, учасники тестування, у разі незгоди, мали написати відповідну заяву в Український центр оцінювання якості освіти. Після опрацювання їх відправляли у регіональні центри, де у новому складі вчителів робота абітурієнта повторно перевірялась трьома вчителями.Кожен з них писав свої зауваження. Далі ці результати надходили до УЦОЯО.У Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти таких заяв надійшло 36. «Саме в УЦОЯО попередні результати порівнювались з новими - тут і приймалось остаточне рішення» - говорить Середняк.

Також директор ЛОЦОЯО повідомила про те, що за її підрахунками таких заяв буде набагато більше, адже всі заяви поступають у регіональні відділення по мірі їх надходження в УЦОЯО.

Нагадаємо, що перше ЗНО в 2015 році відбулось 24 квітня з української мови та літератури. Воно дещо відрізняється від попередніх адже, цьогорічні випускники не складали іспит з української літератури – тепер і ЗНО і іспит – це одна процедура.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити