Дошкільнята із багатодітних сімей харчуватимуться безкоштовно

PDF Друк
Субота, 29 серпня 2015, 15:28

Економили взимку на опаленні – тепер діти харчуватимуться безкоштовно.

Дітлахи

27 серпня, у міській раді обговорювали важливу та актуальну  програму: «Безоплатне харчування для дітей з багатодітних сімей у дошкільних навчальних закладах».Обговорення стосувалося досить звичного та натомість спірного питання: чи вводити безкоштовне харчування дітлахам, які відвідують садочки? Звісно, така потреба існує, але звідки взяти кошти? Цим питанням переймалися найбільше, але вирішення знайшли швидко, адже  суму, яка потрібна для покриття витрат можна взяти із зекономлених містом коштів. Як було зазначено,  потрібно 1335,7 тисячі гривень, а у резерві є 2612,0 тисяч гривень. Тому, одноголосно вирішено:  діти  харчуватимуться безкоштовно.

За попередніми підрахунками дошкільнят, які відвідують відділення навчально-виховних комплексів на Львівщині налічується майже 2,5 тисячі. З них 68 є членами багатодітних сімей. Щодо школярів, то у львівській області нараховуються 3448 учнів з тієї ж категорії.

Нагадаємо, що кошти, які наразі знаходяться у резерві,  були зекономлені  всіма навчальними закладами міста, в наслідок прийнятих школами заходів зменшення витрат на опалення в зимовий період.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити