Львів'яни зібрали підписи за відставку Садового

PDF Друк
Субота, 04 червня 2016, 15:30

Менше ніж за 3 доби петиція за відставку міського голови Львова набрала необхідну кількість голосів. Станом на 18:00 її підтримало  1025 громадян.

Ось текст самого звернення:

За службову халатність, корупцію в мерії та саботування спорудження сміттєпереробного заводу на місці Грибовицького Сміттєзвалища, що призвело до екологічного лиха та низки трагічних подій довкола цієї катастрофи – позбавити міського голову міста Львова – А. І. Садового повноважень очільника міста та визнати роботу виконавчих органів ЛМР незадовільною. Факти, за які передбачена кримінальна відповідальність подати на розгляд компетентних органів.

Попередньо Андрій Садовий сказав журналістам, що не має намірів реагувати на дану петицію.

Нагадаємо, що причиною такої ініціативи громадян стала складна ситуація на Грибовицькому сміттєзвалищі, де під завалами загинуло троє рятувальників.

Раніше три опозиційні до мера партії скликали позачергове засідання Львівської Міської Ради, зокрема, Свобода, “Українська Галицька Партія” та “УКРОП”, на якому намагались проголосувати за висунення недовіри до міського голови Львова, але ця ухвала не набрала необхідної кількості голосів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #7 666 05.06.2016 07:58
Цитую д 38:
это вам не памятники валить

... вы , наверное , ошиблись "дверьми" ...
Цитувати
 
 
0 #6 д 38 04.06.2016 19:25
это вам не памятники валить
Цитувати
 
 
+1 #5 666 04.06.2016 17:40
Цитую ксеня:
При чому тут Садовий. Чому депутами с. Грибовичі не виступили з вимогою, не проголосували за ЗАКРИТТЯ сміттєзвалища.
А ТОМУ ЩО ХАБАРНИКИ !!!

... дуже "логічний " висновок ... конкретний взірець відомого з давніх давен такого собі " феномену" як -- "жіноча логіка" ...
Цитувати
 
 
0 #4 666 04.06.2016 16:57
Цитую Лев:
Бо Садовому начхати на думку всіх людей у Львові. Його цікавить тільки "доля" зі всього. Він так закрутив все навколо себе,як Янукович, що його ще довго треба буде вимітати з Ратуші.

... намагання розгорнути обговорення особи Садового в "левів" з'явилося певне від образи , що їм не дістається такий "кусень м'яса" , на який , в їхньому розумінні , вони заслуговують ... та ще й "швабода" щось перед носом певне підвісила ... ішакам отак підвішують морковку ( "кролик" отак всім вішав , а схрумав у вузкому колі любих друзів) ...
Цитувати
 
 
+1 #3 ксеня 04.06.2016 16:34
При чому тут Садовий. Чому депутами с. Грибовичі не виступили з вимогою, не проголосували за ЗАКРИТТЯ сміттєзвалища.
А ТОМУ ЩО ХАБАРНИКИ !!!
Цитувати
 
 
0 #2 Лев 04.06.2016 16:27
Бо Садовому начхати на думку всіх людей у Львові. Його цікавить тільки "доля" зі всього. Він так закрутив все навколо себе,як Янукович, що його ще довго треба буде вимітати з Ратуші.
Цитувати
 
 
0 #1 666 04.06.2016 16:14
... от звідки гроші взялися отак "повечеряти" львівські ЗМІ(самі вільні й незалежні в незалежній) , щоб оті "змі"(ну дуже чесні !) отак "затанцювали" всі разом ? ...
Цитувати