"Свобода" подає на Садового до суду

PDF Друк
Середа, 15 червня 2016, 11:18

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" позиватиметься через суд до міського голови Львова Андрія Садового. На такий крок партія змушена піти, зважаючи на поширення від львівського градоначальника в засобах масової інформації великої кількости відвертої брехні та маніпуляцій. Андрій Садовий через ЗМІ зводить наклеп на націоналістів, говорячи відверту неправду про побиття львів'ян біля міської ради й ситуацію із вивозом сміття з міста. Ми вимагаємо від "мера" Львова спростування недостовірної інформації.

Наведемо деякі приклади брехні Садового та спростуємо її доконаними фактами.

"В суботу почалася пожежа, а вже в неділю "Свобода" ініціювала позачергову сесію міської ради. В понеділок, коли люди потрапили під завал, вже кричали: "Садового у відставку!" - інтерв'ю "Українській правді" за 14 червня 2016 року.

Слід зазначити, що позачергову сесію Львівської міської ради щодо трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі ініціювали у вівторок, 31 травня, на колегії Львівської міської ради представники усіх фракцій, включно із "Самопоміччю". Ба більше, сам Садовий наголошував, що важливим питанням цієї сесії є спрямування додаткових б'юджетних коштів на подолання наслідків катастрофи у Грибовичах.

"Блокують вивіз сміття, як правило, організації, пов'язані з партією ВО "Свобода". Вони блокують в Золочеві, Мостиськах, є проблеми в Буську, Бродах, Новояворівську", - інтерв'ю "Українській правді" за 14 червня 2016 року.

Це наклеп без жодного факту й жодного імени. Намагаючись перекинути власну відповідальність, Садовий звинувачує у блокуванні вивозу сміття усіх: політичні партії, голову обласної державної адміністрації, громади сіл і селищ, Президента, колишній режим і т.д. Натомість він не згадує, що за останні 10 років відмовив 43-м інвесторам, які були готові побудувати сміттєпереробний завод. Водночас маємо наголосити, що "Свобода" не здійснювала жодних акцій із блокування вивозу сміття зі Львова.

"Коли УНА-УНСО і "свободівці" вривалися в Ратушу, коли почали бити людей, коли почали використовувати сльозогінний газ, то я собі не уявляю щоби було в Ратуші, якби поліціянтів не було в середині. Була би велика біда і пролилася кров", - брифінг за 9 червня 2016 року у Львівській міській раді.

"Свобода" не проводила жодних акцій 9 червня 2016 року біля міської ради. Офіційну позицію партії висловили депутати міської ради в сесійному залі під час пленарного засідання та голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Руслан Кошулинський. Секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило напередодні пленарного засідання публічно пообіцяв усім активістам, що кожен із них матиме можливість вільно висловитися на сесії. Натомість міський голова у цей день вирішив заховатися за кордонами міліції, а в приміщення міськради, за його проханням, нагнали більше пів тисячі спецпризначенців. Очевидно, що Садовий не прийшов на сесію, бо мав звітувати про ситуацію навколо Грибовицького сміттєзвалища. У відповідь на спробу активістів 9 червня зайти всередину міської ради спецпризначенці застосували кийки, почали бити людей і труїти газом. З ініціативи "Свободи" було оголошено перерву в роботі сесії, допоки не прийде міський голова і не пояснить, що відбувається і чому правоохоронці спочатку не пускали, а потім побили львів'ян. Проте Садовий того дня заховався у своєму кабінеті за спинами десятка нацгвардійців та, вочевидь, аж ніяк не збирався звітувати перед людьми.

"Свобода" останніх п'ять років намагалась мене відправити у відставку. А тепер вирішили силовим шляхом захоплювати владу", - брифінг від 09.06.2016 у Львівській міській раді.

"Свобода" вимагала від Садового просто прийти на роботу, на сесію міської ради і прозвітувати перед людьми з приводу того, що було зроблено в питанні міського сміттєзвалища за останні 10 років. Депутати Львівської обласної ради та Львівської міської ради від "Свободи" упродовж останніх п'яти років неодноразово ініціювали ухвалення рішень щодо проблеми вивозу сміття з міста, зобов'язуючи владу Львова до дій. Садовий уже настільки панічно боїться львів'ян, що готовий таку вимогу націоналістичних фракцій називати "спробою силового захоплення влади".

Зважаючи на велику кількість відвертої брехні та маніпуляцій, "Свобода" подає на Андрія Садового судовий позов про спростування недостовірної інформації. Такі дії - це чергова спроба перекласти свою відповідальність та політизувати господарську проблему міста. Як бачимо, страх відповідальности перед громадою змушує Садового придумувати все нову й нову брехню та перекладати із хворої голови на здорову, але йому слід пам'ятати: брехнею весь світ обійдеш, а назад не повернешся.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити