Депутата Львівської обласної ради включено до складу постійної делегації України в конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи

PDF Друк
Вівторок, 30 серпня 2016, 16:05

Відповідно до Указу Президента сформовано делегацію, яка складається з 24 представників місцевого самоврядування України. Єдиним представником Львівщини у складі делегації є депутат Львівської обласної ради, представник партії Громадський рух «Народний контроль» Андрій Білоус.

Конгрес Місцевих та Регіональних Влад  є установою, що представляє місцеві та регіональні влади сорока семи держав-членів Ради Європи. Він складається з двох палат: Палати місцевих влад та Палати регіонів. Конгрес проводить свої пленарні засідання в штаб-квартирі Ради Європи у Страсбурзі, де знаходиться його постійний секретаріат.

Конгрес представляє понад 200 тисяч європейських муніципалітетів і регіонів, будучи місцем для обговорення загальних проблем, обміну досвідом і розвитку взаємодії. Найважливішими метою Конгресу є забезпечення участі муніципалітетів і регіонів у процесі європейської уніфікації та функціонування Ради Європи, просування демократії і співробітництвом між органами влади різних рівнів і різних держав

Конгрес займається такими специфічними питаннями як, наприклад, громадська безпека, міжкультурний і міжрелігійний діалог, міграція, культура, освіта та багатьма іншими. У зв'язку з цим Конгрес заохочує ефективну організацію місцевих та регіональних влад в усіх державах-членах Ради Європи, особливо в так званих "молодих демократіях", досліджує стан місцевої і регіональної демократії, ступінь реальної участі громадян в реалізації влади, представляє інтереси місцевих та регіональних влад при виробленні європейської політики, заохочує прикордонне співробітництво з метою встановлення та підтримання миру, толерантності і довгострокового розвитку, а також створення Єврорегіонів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити