Активісти «Правого сектору» вирішили навести «лад» у Львові

PDF Друк
Неділя, 12 липня 2015, 21:14

Біля приміщення Львівської обласної державної адміністрації змінено кілька прапорів, встановлено намети. Для чого проводяться подібні дії, і як реагують на це оточені в Мукачеві представники організації?

Сьогодні, 12 липня, біля Львівської ОДА перехожі стали свідками, як активісти «Правого сектору» замінили стяг Євросоюзу на червоно-чорний прапор ОУН, який тепер використовують у «Правому секторі», як власний.

заміна стягу

Спочатку вони замінили обидва стяги, але згодом, на обурення львів’ян, один з прапорів Євросоюзу таки повернули на місце. Тому, наразі біля Державної Адміністрації можна побачити 4 прапори: Львівської області, України, ЄС та «прапор Правого сектора».

Також члени цієї ж організації оголосили безстрокову акцію протесту на підтримку своїх колег, які воюють з міліцією Мукачева. Вони розклали біля приміщення ЛОДА дві намети з символікою «Правого сектору», хоча їх тут же прибрали.

На місце події прибув заступник Львівської ОДА Андрій Корнат, який не зумів прокоментувати подію, лише додав: «Надіюся, мирні жителі від цих дій не постраждають, хоч тут відсутні правоохоронні органи».

Слід зазначити, що кілька годин тому, двоє бійців «Правого сектору», які  були заблоковані під Мукачевом, добровільно склали зброю, і наразі співпрацюють з правоохоронними органами. Також, вони допомагають їм вести переговори з іншими хлопцями, яких оточили.

Лілія Рідна


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #11 roman 20.11.2017 19:38
дві намети ???
Цитувати
 
 
0 #10 птн пнх 29.08.2015 12:26
Скоро прийдет писец путлеровскому хуйлостану будете калоши жевать
Цитувати
 
 
-4 #9 НКВД 28.08.2015 11:53
Бандерлоги,недо лго вам осталось гадить в стране.Писец близок,он походит.И азм воздастся за ваш дебилизм!
Цитувати
 
 
+4 #8 Андрій 13.07.2015 06:02
Хто перший пішов воювати проти окупантів на схід-добровольчі підрозділи,а не регулярна армія України!За що добровольців цькують? Десь може щось і неправильно роблять,згідний .А що робить корумпована влада?Займається поборами,знищує Україну!За весь час після Майдану жодного суддю не вигнали,Жодного високопосадовця не притягнули до відповідальност і за котли у які потрапили наші герої!Жодної реформи не проведено!Ціни ростуть що дня,80% народу за межею бідності,подума йте!!!Ніякого очищення не відбувається,по стійно влада бреше!Слава Україні!
Цитувати
 
 
-1 #7 Гість 13.07.2015 03:22
А хто ж харчує ці 18 батальйонів правого сектору, коли людям на зарплату немає?
Цитувати
 
 
+3 #6 Андрий 13.07.2015 01:23
Я просто в шоці, не вже ПС хоче навести лад во Львові??? Та пізд...те на Волинь і там наводьте лад з незаконним видобутком бурштину, а не тут як КЛОУНИ!!!!
Цитувати
 
 
+2 #5 dfdfy 13.07.2015 01:14
круто
Цитувати
 
 
-4 #4 Iван 12.07.2015 22:56
Пропутінскі дебіли та бандюки зі сравого сектору втратили останні каплі розуму та совісти! Як можна так принизити країну? Подати інформаційний корм кремлівським брехливим фашистам? Зганьбитися на всю Європу та постати перед її очима фашистами? За що? Адже до ПС почали ставитися більш прихильно не лише на сході країни, но і в росії! Нерозумне і недалекоглядне бидло! ГАНЬБА ЇМ!!! Інакше не скажеш...
Цитувати
 
 
-1 #3 НАТАЛЯ 12.07.2015 22:38
НЕВЖЕ НЕ ЗРОЗУМІЛО-ЩО КУЛЬТУРНІ -ЦИВІЛІЗОВАННІ ЛЮДИ НІКОЛИ-Б НЕ СТАЛИ СТВОРЮВАТИ =КАРТИНКУ=В ТОЙ ЧАС КОЛИ У МІСТІ ПОВНО ТУРИСТІВ..ХОЧЕТЕ ВОЮВАТИ-ЗАПИСУЙТЕСЬ В НАЦГВАРДІЮ..А В МИРНОМУ МІСТІ СТВОРЮВАТИ БЕЗЛАД МОЖУТЬ АБО ІДІОТИ АБО ПРОВОКАТОРИ ПУТІНСЬКІ.. ВИ-ПСЄВДОПАТРІОТИ! !!
Цитувати
 
 
+3 #2 Валерій 12.07.2015 22:16
Після час таких подій переконуєшся, що потрібно іти в добровольці, а не в збродні сили...
Цитувати