Хто кого вчить, чи Двостороннє навчання

PDF Друк
Вівторок, 14 липня 2015, 15:37

Американський уряд задоволений результатами військового навчання і бажає його продовжити.

прес-конференція представників США та України

Сьогодні, 14 липня, під час прес-конференції-дискусії Вільям Т. Діллан повідомив про те, що США надалі проводитиме навчання для львівських військових, адже і їхні військові отримують своєрідний досвід: «Ми не очікували, що українські солдати проявлятимуть пристрасть до навчання. Особисто я, був переконаний, що це навчання буде одностороннім: ми навчаємо, а ви вчитесь"  - повідомив він.

"Та хочу наголосити, на тому, що все відбулось зовсім не так: відбувається двостороннє навчання, адже ваші військові мають своєрідний досвід, якого не вистачає нашим, тому навчання виявилось більш дієвим, ніж це могло очікуватися» - додав командир взводу, 2-й лейтенант ЗС США Вільям Т. Діллан.

Також на дискусії говорили про те, що служба в США повністю відрізняється від нашої, адже там вона абсолютно добровільна, контрактна. І на відмінну від української армії тамтешні мешканці мають велике бажання служити, і діло далеко не в зарплатні, бо для них армія – це братство, і кожний чоловік  хоче бути його повноцінною частиною. В Америці, аби отримати звання командира потрібно пройти довгий шлях, натомість в Україні в зв’язку з військовими діями на це не потрібно витрачати, як зазвичай 3-4 роки, на такі посади призначають людей, які готові взяти на себе таку велику відповідальність.

Лілія Рідна


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити