На трасі Львів-Тернопіль встановлено блокпост

PDF Друк
Вівторок, 14 липня 2015, 17:41

Представники громадської організації «Правий сектор» заблокували трасу і перевіряють ледь не кожне авто, яке в’їздить  до міста. Хто надавав їм  таких вповноважень, і для чого вони це роблять?

Траса Тернопіль-Львів заблокована

Як заявили самі представники, їх мета не допустити в’їзд до міста колони техніки та військ в Мукачеве. Але їх голова Олена Живко розповіла про дещо інші наміри: «Ми добровільно зголосилися допомагати правоохоронним органам контролювати місцевий спокій. Ми не зупиняємо весь транспорт: перевіряємо лише великі автобуси, та транспорт, де є чоловіки спортивної статури».

Начальник Золочівського РВГУМВС України у Львівській області Петро Ковальчук прибувши на місце події, сказав наступне: «На даний момент, повністю перекривати дорожній рух ніхто не збирається. Ми домовились із представниками «Правого сектору», що вони будуть зупиняти лише військову техніку, якщо така буде їхати, і узгоджувати дії з керівництвом».

«Ми частково перекрили рух транспорту через те, що раніше нам повідомили про можливий виїзд Нацгвардії чи військової частини на Закарпаття. Тому ми хочемо не відпустити їх. Хай вони будуть з народом, а не проти нього» - говорить представник «Правого сектору» Юрій Гриньків.

Наразі невідомо хто надав таких повноважень громадській організації.

Лілія Рідна


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити