На Львівщині напали на представника Самопомічі

PDF Друк
Неділя, 23 серпня 2015, 19:02

Днями у місті Дрогобич невідомі молодики здійснили напад на представника «Об’єднання «Самопоміч» Дрогобицького району. Сильних тілесних ушкоджень не завдали, та залишається невідомим мотив молодих чоловіків, адже ті під тиском змушували говорити різні компроментуючі речі.

17 серпня близько 17:00 до пана Сергія зателефонував чоловік, який представився активістом молодіжного руху у Дрогобичі та запросив зустрітися разом з усіма членами молодіжної групи під приводом спільної роботи з «Самопоміччю» у Дрогобицькому районі. Нічого не підозрюючи, Сергій пішов на зустріч.

«Ця зустріч завершилася незрозумілими молодиками в балаклавах, які мене затягнули у недобудоване приміщення і почали під тиском змушувати говорити якусь компрометуючу інформацію», – розповідає Сергій Оленич, представник «Об’єднання «Самопоміч» Дрогобицького району. Він пов’язує це із громадською, а тепер вже і з політичною діяльністю: «Осередок працює у Дрогобичі давно і користується досить великою популярністю серед мешканців: і юридичні приймальні, і інші наші проекти. Можливо, це з цим пов’язано, набирається якийсь рейтинг і люди розуміють, що «Самопоміч» буде серйозним конкурентом на майбутніх місцевих виборах».

Два місяці тому в Дрогобицьку приймальну «Самопомочі» вломилися невідомі особи та викрали робочі ком’ютери, на яких зберігалась уся інформація. Залишили при цьому дорогий проектор. «Я прийшов в офіс десь перед десятою, і тут була міліція, відбитки пальців знімають, серцевину вилучили для експертизи, були вскриті двері. Забрали два ноутбуки в нас. Нічого не забрали крім ноутбуків. Ну, на мою думку, то було зроблено для того, щоб отримати інформацію, котра була на ноутбуках», – розповів Володимир Якимів, представник «Об’єднання «Самопоміч» Дрогобицького району.

Крадіжка та напад невідомими особами, дві неприємні події за два місяці. Допоки ведуться слідчі дії, залишається здогадуватись, хуліганство це чи політичне залякування.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити