Боротьба за мерське крісло у Львові

PDF Друк
Субота, 29 серпня 2015, 16:08

У Львові одним із перших свою участь у мерських перегонах підтвердив нинішній мер Андрій Садовий. У нього ж, судячи за результатами останніх місцевих соцопитувань, і найвищий рейтинг підтримки в місті. З минулої осені наполегливо ходили чутки, що лідер "Самопомочі" напевно відчує успіх на виборах мера столиці, але, за інформацією наших джерел в УДАРі та "Самопомочі", лідери партій уклали домовленість. "УДАР не заважає Садовому у Львові, а Садовий — УДАРу в Києві", — говорили нам джерела.

Але домовленість зірвало потепління відносин з радикалами, а також принципова позиція щодо голосування поправок до Конституції в частині децентралізації, які у фракції називають "централізацією влади". У підсумку, щоб розпорошити голоси Садового по Львову, Банкова, за чутками, вирішила відправити на вибори мера Дмитра Добродомова з його "Народним контролем". Сам він, звичайно, заперечує діалог з Банковою, але наші джерела в БПП говорять зворотне. Більше того, зірвані домовленості "Самопомочі" й УДАРу підштовхнули останній до висунення свого кандидата: про амбіції зайняти мерське крісло заявила нардеп Оксана Юринець, яка пройшла під купол по мажоритарному львівському 117-му округу.

Але те, що Юринець у фракції БПП, ще не значить, що її кандидатуру підтримає Банкова — адже партія прем'єра активно вмовляє пропрезидентську підтримати кандидатуру нардепа від НФ Ігоря Васюника, у якого непогані шанси. Конкуренцію Васюнику і Садовому на виборах складуть також свободівець Руслан Кошулинський, а також місцевий громадський діяч Валерій Веремчук.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити