Садовий буде свідчити у справі про підкуп

PDF Друк
Неділя, 30 серпня 2015, 23:57

Сьогодні мера міста викликали на допит по справі підкупу нардепів. Чи бажає він свідчити, і що саме говоритиме він правоохоронцям?

Садовий

У понеділок відбудеться важливе голосування щодо змін у Конституції, тому, як і передбачалося, замість деяких нардепів, вирішили проголосувати люди із чималим впливом у місті.

«Пропонували не лише гроші, а й підвищення, і набагато вищі посади, як то кажуть будь-який каприз – за ваш голос» - говорить Садовий. Та голова партії «Самопоміч», запевняє, що депутати його партії, це люди, які представляють інтереси суспільства, а не наживаються на власних можливостях.

«Я добре розумію, що ця ситуація найкращим чином показує те, як сильно нашу фракцію хочуть розколоти. Наразі наша команда потерпає від жорстокого пресингу різних людей, які мають бажання керувати містом «в тіньовому» значенні. Та все ж я покладаюсь на відданість моїх колег. Тому звісно я буду свідчити – розповім все що мені відомо» - продовжив він.

Володимир Гройсман звернувся у Генпрокуратуру, аби там це питання розглянули якомога детальніше. Також він висловив особисте прохання до голови міської ради, аби той у свою чергу, надав всю необхідну інформацію, якою він володіє прокуратурі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити