Прихильник ДНР хоче балотуватися у міську раду нв Львівщині

PDF Друк
Понеділок, 28 вересня 2015, 12:06

Не минуло й кількох днів від старту передвиборчої кампанії, як Дрогобичем почали ширитися пікантні чутки про одного із потенційних кандидатів. Звісно, що допоки потенційний самовисуванець не зареєструвався, це лише чутки, але… Цього разу стосуються вони одіозного Івана Мригліда – можливо, хтось із читачів пам`ятає його ще з часів дрогобицького Майдану.

Тоді юнак Іван (чи не єдиний такий у цілому місті) гордо прогулювався вуличками Дрогобича із символікою Партії Регіонів та активно захищав тоді ще чинного Януковича.

Але час минає, люди змінюються… І з колись палкого прихильника Бандюковича та ПР виріс не менш палкий прихильник Новоросії, російського миру і так званих «ополченців». Щоправда, більш скромний – мабуть, із колорадським прапорцем Дрогобичем ходити стало страшно.

І, мабуть, саме тому вирішив Іванко самовисунутися на місцевих виборах – щоб захистити таких же, як і сам, кольорових. Аби їм та їхнім дітям не було страшно вийти на вулиці бандерівського Дрогобича, а внуки могли в повній мірі насолодитися мирним братським життям. Щоправда, нам цікаво, звідкіля у хлопчини стільки сміливості – чи то у бідолахи у його 28 не пройшов підлітковий період «самовыражения» і він не знайшов кращого варіанту для «бунту душі», ніж стати прихильником «новоросів»; чи то хлопчині просто… бракує клепки в голові.

Хоча, зрештою, це лише наша суб`єктивна думка стосовно клепки в голові. Проте буде цікаво, якщо його кандидатуру таки зареєструють)


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити