Призначено нового голову ОДА Львова

PDF Друк
Неділя, 28 грудня 2014, 15:49

26 грудня на порталі президента України був опублікований офіційний наказ. Він говорить про те, що головою Львівської ОДА тепер буде Олег Синютка. Це перший заступник Львівського мера.

Він народився в селі Куропатники 14.02.1970 року в сім'ї вчителів. Має вищу освіту за професією вчитель історії. Після служби отримав другу вищу освіту в Івано-Франківську, вже у сфері економіки та управління. З 1995 по 2001 обіймав посаду голови СТ «Маслосоюз». З 2002 року почалася політична кар'єра Олега Синютки. А в 2007 він уже був призначений першим заступником голови Львова Андрія Садового.

Також сьогодні президент призначив голів ОДА ще кількох областей України: Рівненської, Сумської та Полтавської. Петро Порошенко зустрівся з призначеними людьми і в розмові приділив особливу увагу першочерговим завданням, які стоять перед країною. По-перше, це гостра необхідність захисту території та незалежності, а по-друге проведення реформ.

Президент чекає допомоги від обранців. Звичайно зараз дуже важливо, що б всі політичні сили були єдині у своїх прагненнях, переконаннях і цілях. Від кожної з цих областей чекають підвищення ефективності.

Також не останньою в списку виявилося прохання допомоги проведення четвертої хвилі мобілізації, яка пройде 20 січня.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити