Голову Львова просять допомогти змінити директора

PDF Друк
П'ятниця, 02 січня 2015, 14:51

велика аудиторіяПідприємство «Сяйво» звернулося зі скаргою на свого комерційного директора меру Львова Андрію Садовому. На їхню думку, він порушує трудову дисципліну. Комерційний директор підприємства, яке, як відомо, займається виробництвом люстр, є Роман Плахтій, Депутат рада городаот ВО «Свобода».

Звернення прийшло від директора ТДВ «Сяйво». Він відзначив декілька недоліків, головним чином це невідвідування робочого місця протягом декількох місяців. Адже це грубе порушення дисципліни в підприємстві. Комерційний директор повинен був не раз отримати повідомлення, які відсилалися на його адресу. Але всі звернення директорів ігнорувалися Романом Плахтою.

Звичайно, це ускладнює роботу підприємства, особливо в такий нелегкий час, як зараз. Через це багато процесів йдуть не так, як потрібно. Тому, втративши всі важелі впливу, директор просить главу міста допомогти в Вислові ситуації, що склалася в ТДВ «Сяйво» і вплинути на депутата.

А от сам Роман Плахтій розповів, що вже давно написав заяву на відхід з підприємства, а до цього не міг вийти на пост через стан здоров'я. Він вважає що його заяву не хочуть розглядають. Та й за весь час роботи йому не було виплачено ні в якому розмірі зарплату.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити