Депутата Парасюка вкотре оштрафувала поліція

PDF Друк
Середа, 20 січня 2016, 19:48

Політика екстремальної їзди

Питання щодо образу політика в сучасній Україні постає все рідше. В колишні часи до керівної верхівки входили завдяки інтелектуальній, моральній чи владній вищості. Відповідно, це були люди, які в якійсь із сфер досягли такого успіху, який робив їх достатньо помітними для більшості жителів країни. Хай і не завжди наділені винятковими чеснотами, вони все ж були зразком. Сьогоднішній образ українського політика відрізняється відсутності центральної думки. Відповідно, вимог до цього образу немає.

Коли народ не має чітких вимог з приводу політика, то не варто очікувати від останнього моральної поведінки.

В цьому контексті, нещодавнє правопорушення (не перше) львівського депутата, є закономірним. Склад події. Володимир Парасюк поїхав по вулиці прямо, замість того, щоб звернути направо. У провині зізнався, однак виявилось, що водійського посвідчення із собою не захопив. Врешті, сума штрафу склала 425 гривень. Політик вже не вперше стикається із поліцією, оскільки це вже другий штраф.

Давати однозначну поведінку діям політика, можна, але варто бути обережним. Оскільки, не ставлячи конкретних цілей для тих кого громадськість обирає, вона замість участі в державному житті, кидає монетку: буде кандидат при виконанні хорошим чи ні.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 Moses 22.01.2016 21:23
What's up, this weekend is fastidious in favor of me, for the reason that this momernt i am reading this fantastic educational paragraph here at my house.Here is my blo - www.beauty-blog.es (beauty-blog.es: http://beauty-blog.es)
Цитувати
 
 
0 #1 игорь 20.01.2016 20:20
А чего заморачиваться, неприкосновенно сть ведь никогда не отменят, она и дана для того, чтобы плевать на установленные нормы, мораль и народ, а не служить ему.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити