Перший звіт голови РДА вже сьогодні

PDF Друк
Понеділок, 25 січня 2016, 12:52

Львівська ОДА повідомляє про те, що від сьогодні всі голови районних державних адміністрацій що на Львівщині почергово будуть звітувати.

ЛОДА

Сьогодні, 25 січня голова обласної державної адміністрації Олег Синютка заявив, що починаючи з нинішнього дня всі голови РДА Львівської області будуть звітувати про виконану роботу у 2015 році, та про плани, проекти на 2016 рік: «Кожного дня, о 17:00 годині в певному районі будуть відбуватися звіти. В понеділок, тобто сьогодні, це буде Буський район, у вівторок Старосамбірський район, в середу Городоцький район, в четвер Жидачівський і в п’ятницю Жоківський. Я постараюся бути на кожному звіті. І слухатиму не лише звіти, а й людей, як вони відносяться до проробленої роботи. Тому дуже прошу о 17:00 годині прийти всіх, кому є щось сказати: говоріть відверто, якщо щось не подобається ми вас вислухаємо, якщо щось зроблено – дякую».

Таким чином голова ОДА хоче встановити зв'язок голів РДА з мешканцями, а також реально оцінити їх роботу, не лише на папері, а й в дійсності.

Слід зазначити, що своє звітування вже завершили директори департаментів. Детальні звіти можна переглянути на сайті ЛОДА в рубриці «Звіти про роботу департаментів ЛОДА».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити