«Оновлена влада наобіцяла, але виконувати не хоче…»

PDF Друк
Четвер, 04 лютого 2016, 08:41

Мешканці Львова з недовірою відносяться до депутатів. За їх думкою, попри те, що обличчя в облраді змінилися, схеми роботи залишились ті ж.

фото1

«Депутати дуже хаотично намагаються з’ясувати, що відбувається. Замість того, аби працювати. Хоча, як і завжди від влади потрібно чекати нових дій лише за 100 днів своєї роботи. А можливо й не дій, а хоча б їх позиція буде зрозуміла» - говорить представник ГМ «Опора» Олександр Неберикут.

Попри оновлену владу, на кожному засіданні чи то в міській раді чи то в облраді, завжди знайдуться люди, які пікетуватимуть.

«Поки що ми вивчаємо проблеми й міста й області. На це все потрібен час» - говорить депутат Львівської облради Василь Савчин.

А попри це, під час останнього засідання люди знову пікетували: «Те, що вони багато говорили, і обіцяли багато… а тепер, що? Забирають у нас маршрутку. А ми вже другий місяць тут оббиваємо пороги» - переконана  мешканка області.

«Громада багато не розуміє. Оновлений склад депутатів говорить лише про одне: більшість з них не розуміє тих схем, які були до них. Тому депутати почали створювати нові схеми. Якщо ж це приховані схеми, то вони лише шкодить, не дає громаді зрозуміти яким чином приймаються рішення» - стверджує політолог Оксана Ощаківська.

Але місцевий голова заперечує наявність так званих «схем» і пояснює це тим, що на першому засіданні нового складу Львівської міської ради йому вдалося обіграти депутатський корпус. Склад депутатських комісій сформував на власний розсуд, а депутати його підтримали. Натомість в минулі роки це все робилося у вигляді таємного голосування.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити