У Львові проведуть позапланову перевірку мовників

PDF Друк
Четвер, 04 лютого 2016, 12:40

На вимогу одного з депутатів міської ради, телеканали та радіо у Львові перевірятимуть на дотримання закону України «Про телебачення та радіомовлення».

закон

На останній сесії міської ради  депутат Тарас Чолій звернувся з вимогою перевірити всі місцеві телеканали та радіостанції на виконання плану, який встановлений у законі України «Про телебачення та радіомовлення».  За словами депутата, місцеві медіа геть забули про те, що згідно з цим законом, мовлення має проводитись на українській мові. Крім того музика, яку транслюють має хоча б на 50% складатися з українського продукту.

«Зараз куди не глянь – російська. Пригадайте, таке ж було і коли наша держава була залежною. Так ж русифікація і тепер – за незалежності! З цим потрібно боротися, канали мають бути україномовними, мають пропагувати нашу національну мову. Інформаційний простір заполонила російська мова: ми користуємось російськими банками, слухаємо «Русскає радіо», дивимось третьосортне кіно російського виробництва. А хіба у нас нема наших фільмів? Є просто про них мало хто знає – бо його не показують. Зате у нас є все російське» - говорить Тарас.

Нагадаємо, що згідно з законодавством України за недотримання закону, телеканали та радіохвилі наражаються залишитися без ліцензії на мовлення.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити