Перша леді у львівській кав’ярні частувала кавою переселенця з Донбасу

PDF Друк
Середа, 24 лютого 2016, 09:23

Філіжанка кави з дружиною президента

Перша леді частувала кавою переселенця з Донбасу, хворого на важкий недуг. Причиною зустрічі Марини Порешенко та Романа Кисляка стала подія, яка відбулася у львівській кав’ярні Vapiano Lviv. Роман, зважаючи на особливі потреби, спричинені ДЦП, здався охороні закладу підозрілим, за що його просто прогнали на вулицю. Цей інцидент набув широкого резонансу, а сам пан Кисляк впровадив  акцію «На каву з другом». До неї долучилися чимало українців, запрошуючи людей з особливими потребами окрім філіжанки кави, в театри, кіно, на різноманітні виставки.

Під час зустрічі львівський переселенець розповів пані Марині про свої переживання щодо долі переселенців з Донбасу, а також повідав про власну активну життєву позицію, яка найперше полягає у допомозі ближнім. Роман особливо переймається долею хворих дітей, піклується про літніх та немічних людей і співпереживає усім пораненим бійцям.

Марина Порошенко поділилася, що у людських стосунках для неї дуже важливими є взаємоповага, милосердя, доброзичливість. А на прощання новому знайомому перша леді подарувала відеореєстратор, адже той працює таксистом.

Світлини зустрічі можна побачити на сторінці глави держави у Facebook.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити