Чиновників Львівської ОДА перевіряють на ефективність

PDF Друк
Понеділок, 29 лютого 2016, 11:05

Вже майже місяць у Львівській обласній державній адміністрації у тестовому режимі працює автоматизована система обліку робочого часу. Програма під назвою Yaware.TimeTracker дозволяє отримати повну картину робочого дня державного службовця, оцінити ефективність його роботи та підвищити дисципліну.

Про це йшлось на презентації цієї системи на нараді у голови облдержадміністрації Олега Синютки.

На даний час згадана програма встановлена на комп’ютери усіх користувачів у департаменті внутрішньої та інформаційної політики, а також у структурі апарату облдержадміністрації: організаційному відділі, секторі контролю та відділі забезпечення діяльності керівництва. Загалом TimeTracker відслідковує активність близько 35-ти держслужбовців.

За словами представників компанії Yaware, повноцінне впровадження системи дозволить виявити ефективних і неефективних працівників та суттєво підвищити результативність роботи адміністрації.

“По-перше, ця програма показує саме роботу працівника, а не просто його перебування в приміщенні та дозволяє об’єктивно оцінити ефективність виконання службових обов’язків. Вона має велику перевагу перед такими засобами обліку, як турнікет або біометрична система, – розповів на презентації засновник компанії Руслан Савчишин. – По-друге, її легко встановити на велику кількість комп’ютерів. Програма дуже проста у використанні, здатна формувати легкі для аналізу звіти. Крім того, до неї можна отримати доступ у будь-який час з мобільного додатку”.

Зазначимо, що у разі успішного тестування програму планують встановити у всіх структурних підрозділах Львівській ОДА.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити