3 причини переїхати жити в передмістя Львова

PDF Друк
Субота, 14 січня 2017, 09:38

Є багато різних причин, чому в якийсь момент львів’янин приймає рішення перебратися в передмістя. Хтось хоче жити ближче до природи, дихати свіжим повітрям і дивитися у вікно не на сусідні будинки, інші вибирають передмістя через більш доступні ціни на первинне житло.

Каталог ЛУН.ua у Львові пропонує вибрати й купити нерухомість напряму в забудовника більше ніж у 60 житлових комплексах, розташованих у передмісті. Це квартири за доступними цінами в Солонці, Стрию, Трускавці, Моршині, Сокільниках, Брюховичах та багатьох інших населених пунктах. Вартість житла та іншу інформацію по цим новобудовам можна знайти в каталозі.

Якщо ви ще роздумуєте, чи варто відмовлятися від проживання в одному з районів Львова, дізнайтеся, чому недалеко від міста жити теж добре.

Вартість нерухомості

Порівнюючи ціни на первинне житло в межах Львова й за містом, стає зрозуміло, що придбати квартиру за доступною ціною значно реальніше саме в передмісті. Маючи бюджет на купівлю нерухомості до 400 тис. грн., на десять пропозицій припаде вісім варіантів квартир у передмісті й лише дві — в місті. Отримати у власність апартаменти за найдоступнішою ціною можна в Новому Роздолі, віддаленому від Львові на 57 км, — тут ціни на квартири стартують з 206 тис. грн. Якщо хочеться оселитися десь поближче, краще розглянути такий варіант, як Винники, але в цьому місті житло коштує вже дорожче — від 287 тис. гривень, зате й вибір новобудов кращий.

Гарна екологія, чисте повітря, природа

Вибравши новий будинок у затишному містечку чи селі, ви ніколи не пожалкуєте, адже в таких населених пунктах зазвичай немає великих виробничих підприємств, тобто екологічна обстановка більш сприятлива. Такий варіант сподобається і сім’ям з дітьми, адже важливо, щоб малюки дихали свіжим повітрям.

У передмісті Львова можна придбати квартиру і в курортному місті, наприклад, у Трускавцю чи в Моршині. Чудова природа, свіже повітря й цілюща вода — все це стане доступним після купівлі нерухомості на курорті.

Тиша, спокій і затишок

Багато потенційних покупців нерухомості хочуть купити квартири в комплексах, в яких жити буде затишно і спокійно. Варто зазначити, що в передмісті значна кількість новобудов малоповерхові — в таких будинках люди знають усіх сусідів в обличчя, немає змагань, кому вдасться припаркувати машину, а кому — ні, та й дітей легше відпускають гуляти самих біля дому. Маленькі міста в передмісті Львова — це спокій і затишок без гамору й постійного шуму від великої кількості машин.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж