Як правильно вибрати житловий комплекс? 7 принципів психологічного комфорту

PDF Друк
П'ятниця, 08 червня 2018, 15:57

Заплуталися в ЖК? Занадто багато пропозицій по одній ціні, зі схожими плануваннями, однаково віддалені від центру? До того ж, ріелтори пропонують і новобудови від забудовника з обробкою, і таунхауси, і варіанти в котеджних селищах, і новобудови в області. Візьміть на озброєння всього 7 принципів, і вибрати новий будинок стане набагато простіше від http://semycvit.com!

1. Нетипові архітектура

Банально, але так і є. І навіть якщо РК вашої мрії з оригінальною архітектурою оточений типовою забудовою, він буде створювати зорову домінанту і позитивно впливати на ваш емоційний стан.

2. Квартальний забудова

Потрібна для того, щоб сам собою (без парканів та огорож) утворювався внутрішній двір. Такий двір створює відчуття особистої середовища, розширює межі власності - навіть якщо ви просто вийшли на подвір'я подихати повітрям або винести сміття - ви у себе вдома.

3. Перші поверхи з магазинчиками і різними сервісами

Бажано з вітринами вікнами. Жваві перші поверхи створюють простір для спілкування з сусідами, а якщо ви інтроверт і спілкуватися з сусідами не бажаєте, то в будь-якому випадку приємно, коли можна купити що-небудь перекусити, не виходячи з дому.

4. Різноманітність форм і кольорів

Так, очам приємно, коли навколишня візуальна середовище - не монотонна. Цікава пластика фасадів, кольорові акценти - все це розвантажує психіку.

5. Різна висотність будівель

Добре, якщо РК, що складається з декількох корпусів, має змінну поверховість - це створює відчуття природності забудови. Такий житловий комплекс буде більше схожий на історично сформований міський квартал.

6. Зелений двір з прогулянковими зонами

Це абсолютно маст хев. Ви помічали, що якщо де-небудь є парк, то люди по ньому обов'язково прогулюються?)) Тому що у людини є потреба а активному байдикуванні - м'язи працюють, очі милуються чагарниками, а розум - відпочиває.

7. Інфраструктура будинку повинна відповідати цільовій аудиторії

Наприклад, якщо РК позиціонує себе, як будинок, відповідний для молодих людей, у нього динамічна пластика фасадів і не найдорожчі ціни, то буде непогано, якщо творці проекту зроблять велопарковку, поставлять у дворі тренажери, розмістять на першому поверсі прокат тих же велосипедів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж