У донецького «Шахтаря» виникли тертя з іншими клубами

PDF Друк
Субота, 17 січня 2015, 19:23

фудболЗараз футбольний клуб зі сходу тренується на «Арені Львів». Однак поки що не збирається продовжувати угоду про оренду. Це пов'язано з питанням оплати газону на стадіоні. Адже він, та догляд за ним обходиться дуже дорого, а всі витрати змушений самостійно покривати клуб «Шахтар». Зараз вони не здатні одноосібно покривати всі витрати. А от інші команди абсолютно не витрачають на це гроші. Не дивлячись на те, що також активно експлуатують арену.

Клуб попросив у інших команд, які також тренуються і грають на стадіоні, хоча б частково допомогти коштами для того, що б покриття залишалося якісним.

На даний момент керівництво «Арени Львів» відповідає однозначно негативно. Вони вважають, що суми, які вимагаються від інших команд, занадто великі для них. Якщо встановити таке правило, то інші команди не зможуть тренуватися на полі, навіть збірна України.

Ця розбіжність має бути вирішено в найближчі сім днів - адже скоро буде відкрито продаж квитків на матч Ліги чемпіонів, в якому «Шахтар» гратиме проти «Баварії». Це 1/8 Ліги.

Результати будуть протягом тижня, однак імовірність, що суть справи докорінно зміниться мала. На даний момент команди немає на території України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити