У Львові відбудеться фестиваль вуличних видів спорту

PDF Друк
П'ятниця, 03 червня 2016, 15:26

У неділю, 5 червня, проспект Свободи стане ареною запеклих спортивних змагань, показових виступів та майстер-класів – Львів готується прийняти фестиваль вуличних видів спорту Yarych Street Fest.

Починаючи з 10:00 і до заходу сонця на центральній алеї міста понад 1200 спортсменів презентуватимуть близько 15 видів спорту. Гості фестивалю зможуть спробувати себе у богатирських вправах, дисциплінах з кросфіту, воркауту і спортивного туризму. 
Також кожен охочий зможе вийти на татамі і повправлятися у східних бойових мистецтвах. Не забули на Yarych Street Fest і про шанувальників танців, які матимуть можливість вдосконалитися у вуличних та бальних танцях.

В рамках фестивалю відбудуться три офіційних турніри. Командний чемпіонат України зі стронгмену зіштовхне у силовому протистоянні 8 команд по 4 богатирі у кожній. Розсудить найсильніших всесвітньо відомий український богатир Василь Вірастюк.

У відбірковому етапі Української стрітбольної ліги зійдуться 130 команд зі всіх куточків України та 20 команд-гостей з Європи. Переможці цього відбіркового туру вирушать на Чемпіонат Європи у Латвію. До слова, львівський етап чемпіонату офіційно підтримує всесвітня федерація FIBA 3х3. Організатори Yarych Street Fest запевняють, що такої кількості команд на одному майданчику не збиралося ще жодного разу в історії України.

А ще в рамках фестивалю відбудеться відбірковий етап чемпіонату України зі Street Workout, в якому більше 50 атлетів визначатимуть найсильніших.

Офіційні партнери Yarych Street Fest кондитерська фабрика «Yarych», корпорація КРТ, будівельна корпорація «Global Development», компанія DION запрошують львів’ян підтримати спортсменів у неділю, 5 червня, о 10:00.

Локації Yarych Street Fest: 
- просп. Свободи (площа перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької);
- площа перед пам'ятником Т. Шевченку;
- просп. Свободи, 19 – просп. Свободи,9.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити