Кікбоксер став другим у Європі

PDF Друк
Четвер, 24 жовтня 2013, 14:48

Минулі в Польщі в місті Криниця-Здруй змагання з кікбоксингу принесли львів'янам срібну медаль. У загальній складності на змаганнях взяли участь близько півтори тисячі спортсменів з 35 країн. Кікбоксер став другим у Європі

У збірну України увійшли два львів'янина, майстра спорту Кирило Хоменко (вагова категорія до 75 кг) та Дмитро Луняченко (вагова категорія до 63,5 кг). Обидва спортсмени вихованці тренера вищої категорії Олексія Чугунова. Травма голови, отримана Кирилом Хоменко ще до змагань у Польщі, не дозволила йому дістатися до п'єдесталу пошани, у результаті він став п'ятим у своїй ваговій категорії.

А от Дмитро Лунянченко зміг дійти до фіналу, здобувши перемогу в попередніх поєдинках над представниками Хорватії та Греції, а в півфіналі над суперником з Сербії. У фіналі суперником Дмитра Луняченко став росіянин Рінат Ондар, що представляв республіку Тива. У цьому поєдинку перемогу, за рішенням суддів, здобув Рінат Ондар. Срібну медаль відвіз у Львів Дмитро Луняченко.

Нагадуємо, що 11-13 жовтня в спортивному комплексі «Волга» проводився відкритий Кубок міста Львова з кікбоксингу.