Переможцями чемпіонату України з карате є львів'янини

PDF Друк
Вівторок, 22 листопада 2016, 14:10

Днями у Києві завершився чемпіонат України з карате. Участь у змаганнях взяли 365 спортсменів із 14 областей України. Львівщину представляли 38 атлетів, результат яких дозволив команді вийти на перше загальнокомандне місце серед кадетів, юніорів та молоді. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Так, у перший змагальний день представники Львівської області домінували в командних змаганнях у розділі "ката". Зокрема, переможцями стали Соломія Кміть, Діана Шостак, Анастасія Копильчак, Анастасія Мястковська, Євген Сендецький, Віталій Демчишин, Кирило Рябошапко, Роман Кміть та Роман Рехліцький.

Окрім того, чемпіонами України із карате стали Катерина Крива, Анастасія Мястковська, Галина Мельник, Олег Філіпович, Денис Копитко, Станіслав Горуна, Ярослав Горуна, а також жіноча та чоловіча "стінки" у розділі командне "куміте".

Нагадаємо, що завдання турніру – визначити найкращих спортсменів у видах програми змагань, а також відібрати склад національної збірної команди України з карате для участі у основних стартах змагального сезону 2017 року.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Роман 22.11.2016 14:21
... львів'янини новий підвид львів'ян
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити