Оренда Львівського стадіону

PDF Друк
Четвер, 02 лютого 2017, 11:57

Донецька команда «Олімпік» зателефонувала до директора стадіону у Львові та виявила бажання зіграти там. Вони цікавились, яка буде вартість, та чи могли б прийняти їх. Перемовини ще будуть відбуватись, адже директору потрібно порадитись. Проте певно, що цей клуб буде грати у Львові.

«Арена Львів» зараз в кризі, адже футбол тут проводять рідко. Зараз він тримається лише на різних концертах та заходах. Але це мала частина у зрівнянні з футбольними матчами. Це приносило дуже великий прибуток. Проте після того, як «Шахтар» перейшов до Харкова, у Львові настала криза.

Стадіон тепер служить для інших заходів та мало виконує своє основне призначення. Це погано для директора стадіону, тому певно, що вони погодяться здати в оренду стадіон донецькій команді, адже будь-який заробіток зараз дуже потрібний. А донецькі футболісти натомість очікують побачити чудове поле, хороших вболівальників, достойних суперників. Це добре відобразиться на їхній репутації та майстерності. Тому вони будуть раді, якщо перемовини пройдуть успішно, і наступного разу вони будуть грати на львівському полі, яке їм припало до душі. Тому очікуємо результатів разом.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити