Турнір з гімнастики у Львові

PDF Друк
Четвер, 23 березня 2017, 13:59

У Львові люблять та поважають спорт, тут популярні різні види, проте зараз готуються до III Міжнародного турніру з художньої гімнастики «Кришталеві  булави», що відбуватиметься 24 – 26 березня у приміщені кафедри фізичного виховання  Національного університету «Львівська політехніка», що знаходиться у Стрийському парку на вулиці Уласа Самчука, 14.

У змаганнях приймуть участь 370 гімнасток, всі вони юного віку, від 6 до 18 років. Ці юні дівчата багато працюють та стараються, аби досягти великого. Серед них представниці та тренери із Ізраїлю, Польщі та Словакії та майже з усіх куточків  України (Київ, Одесса, Дніпропетровськ, Харків, Чернівці, Вінниця, Чернігів,  Ужгород, Кропивницький, Дніпро, Луцьк, Рівне, Маріуполь, Кременчуг, Херсон, Нова Каховка). Юні гімнастки раді представляти своє місто, вони хочуть показати, на що здатні та перемогти. Проте нехай переможе найсильніший.

Усі бажаючі подивитись на таке видовище можуть відвідати змагання у суботу та в неділю із 9.00 до 20.00. Вхід вільний. Багато людей люблять за цим спостерігати навіть по телевізору. Тому побачити такий турнір на власні очі, ще й безкоштовно – дуже хороший шанс.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити