День народження ФК «Львів»

PDF Друк
Вівторок, 23 травня 2017, 11:38

Сьогодні, 22 травня, ФК “Львів” святкує свій 11-ий день народження! Саме в цей день 2006 року було засновано футбольний клуб. ФК "Львів". І відтоді складкоманди змінювався, але всі футболісти достойно представляли місто, старались, працювали над собою, щоб приносити області лише перемоги.

Команда завжди ставила перед собою високі цілі. Амбітні футболісти досягали свого та запам’ятались людям яскраво. Багато вболівальників вдячні за успішні роки праці, за хороші ігри, за емоції. Також працювали й тренери команди, старались вкласти в юних хлопців майстерність на любов до справи. І їм це вдалось.

ФК “Львів” подав заявку у Другу Лігу та вже влітку планує  повернутися до професіоналів. Вони будуть грати також вдома, в рідному місті. Тож хочуть бачити багато вболівальників, чиї серця наповняться енергією та любов’ю до команди, адже підтримка в цій справі дуже важлива. Хочеться мати радісних вболівальників, які будуть робити все, щоб команді було приємно, які будуть радіти разом. За 11 років команда бачила різне, проте завжди були вірні люди, які любили команду рідного міста, а це дуже приємно. Футболістам хочеться, щоб так було завжди. Тоді й вони будуть знати, для чого стараються.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити