Львів'яни на змаганнях у Польщі

PDF Друк
Субота, 15 липня 2017, 09:23

Спорт – це завжди добре. Завжди потрібно ним займатись, якщо не для кар’єри, то хоча б для свого задоволення та здоров'я. Проте є й такі, що стараються, працюють, щоб досягнути вершини. Вони роблять все, що досягнути мети. Такі люди прославляють місто, країну, в якій народились та виросли. У м. Прушків, Польща, завершилися представницькі рейтингові міжнародні змагання першої категорії "Гран-Прі Польщі" з велосипедного спорту. Велосипедисти Львівщини вибороли 7 нагород. Це гордість для міста.

У парних перегонах на дистанції 25 км перше місце серед чоловіків посів представник Львівщини - Роман Гладиш. "Бронзові" медалі в командному спринті вибороли Володимир Бучинський та Андрій Куценко. В змаганнях серед жінок представниця Львівщини Ганна Соловей піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани у індивідуальних перегонах на дистанцію 10 км. Такі досягнення справді вражають.

Перемогу здобули й велосипедисти-юніори. Представник Львівщини Олег Канака здобув перемогу у скетчі, Олександр Кривич та Валерій Романенков - вибороли "бронзу" у юніорській командній гонці переслідування, Сергій Білий – у командному спринті. Всі ці люди показують світу, хто такі українці.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити