Важкоатлетичний майстер-клас

PDF Друк
Неділя, 03 травня 2015, 20:03

Днями у Львівському державному університеті відбувся майстер-клас відомого у всьому світі важкоатлетиста Олексія Торохтія. Що розповів, та чим поділився відомий спортсмен?

На кафедрі фізичної культури відбулась значуща для університету подія: у гості завітав чемпіон ігор ХХХ олімпіади Олексій Торохтій. Завітав спортсмен не лише аби поговорити, а й показати деякі секрети його важкої праці.

На початку зустрічі 40 студентів мали можливість дивитися як Олексій показував надскладні вправи для успішного виконання ривка. Чемпіон показував надто складні трюки, та всі присутні мали бажання повторювати, адже він пояснював все дуже доступно.

Після невеличкого майстер-класу всі присутні ставили запитання чемпіону. Незважаючи на вичерпність часу Торохтій відповів на усі запитання, не образивши нікого.

Згодом, важкоатлетисти університету не лише теоретично, а й практично вивчали з чемпіоном біомеханічну модель спеціальних вправ, задля удосконалення техніки ривка. Під час майстер-класу чемпіону допомагав заслужений майстер спорту, випускник цього ж Університету Ігор Шимечко.

На заході важкоатлетист розповів про важкість змагань, про велику силу волі і про секрети перемоги, після чого присутні змогли сфотографуватися із ним.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити