Перший ретро велопроменад у Львові

PDF Друк
Вівторок, 05 травня 2015, 14:34

велопроменадУ Львові відбулась перша прогулянка на велосипедах у ретро стилі. Які особливості цього параду?

Близько тридцяти людей одягнених у стилі старовинної англії ХХ століття прокаталися вулицями на свої раритетних велосипедах у рамках «Дня батяра 2015». Це дійство можна було спостерігати у центрі Львова, а кінцевою зупинкою такої незвичайної прогулянки  став місцевий парк імені Івана Франка. «Батяри на велосипедах» - саме так назвали цю акцію організатори.

Учасників було небагато, але це все, через те, що такий заїзд у Львові вперше. Давайте заглянемо в історію такої прогулянки. Отже, перший таких заїзд відбувся в Лондоні, в недалекому 2009 році під назвою Tweed Run, метою цього заходу було привернення уваги мешканців, до звичного транспортного засобу, який є компактним та корисним. Звісно, до заїзду допускалися будь-які велосипеди, але переважно це були класичні міські моделі. Власник транспорту, мав одягтися у англійському стилі 30-40-х років ХХ століття.

Подібні вело прогулянки вже відбуваються щорічно у всьому світі, і Україна не вийняток, зокрема в Києві, Харкові, Одесі такі прогулянки проводять вже третій рік поспіль.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити