Американські солдати зіграли у футбол з львів'янами

PDF Друк
Середа, 27 травня 2015, 11:16

На львівському стадіоні "Юність" вперше в історії України пройшов товариський матч з американського футболу між десантниками армії США та львівською командою "Леви". Військові США, що проводять спільні навчання з підрозділами Нацгвардії України на Яворівському полігоні урізноманітнили казармене життя національною грою – американським футболом.

На запрошення львівської команди «Львівські леви» провести матч з американського футболу заокеанські друзі відгукнулися із задоволенням.

Американські військові, що входили в склад команди, з неприхованою радістю розпочали гру. Весь матч проходив у напруженій, але дружній атмосфері. Глядачі, як з однієї, так і з іншої сторони несамовито підтримували команди.

По завершенню команди обмінялись дружнім рукостисканням та зробили колективне фото на пам'ять.

Завершенням відпочинку стало відвідування стадіону «Україна», на якому відбувся матч 25 туру чемпіонату України з футболу між командами «Карпати» (Львів) та «Динамо» (Київ).

Напрочуд цікавим та напруженим виявився цей матч, в ході якого американські військовослужбовці вболівали за львівські «Карпати».

Для американських вояків це вже друга гра, яку вони відвідали під час свого перебування в Україні.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити