Головна ціль "Карпат" - можливість поборотися за головний трофей Ліги Чемпіонів

PDF Друк
Вівторок, 23 червня 2015, 18:01

львівські карпатиІгор Йовічевіч: "Наші спортсмени завжди прагнуть перемагати"

Головний тренер львівських "Карпат" підвів підсумки своєї роботи у клубі та розповів про плани гравців на майбутнє.

Минув вже рік з того моменту, як Ігор Йовічевіч став виконуючим обов’язки головного тренера львівського клубу. Сталося це 18 червня 2014 року, тож саме час проаналізувати минулий сезон і поставити перед собою нові задачі.

Насамперед тренер зазначив, що він, так само як і його гравці, є доволі молодими, тож вони разом ростуть, розвиваються, таким чином доповнюючи та навчаючи один одного. Це є оптимальним варіантом успіху, адже в команді панує повне взаєморозуміння.

"Тренер маєцінуватигравців, з якимивінпрацює. Тут треба проявитисвоїякості менеджера, аджетиуправляєш людьми, а не яхтами чибудинками. Футболістимаютьсвоїемоції. У старших і досвідченихгравцівзовсімінша психологічнапідготовка. Ми не можемовимагати результат від 17-18-річних хлопців. Потрібен час, щоб вони виросли, реалізувалисвій талант і відповідали вимогам прем?єр-ліги".

За словами Ігоря, найважливіше в команді – це справжній дружній колектив та правильно поставлена гра. Саме на це була зосереджена увага тренера та гравців. Виробити тактику неможливо за один матч. Майстерність приходить з плином часу та у дійсно талановитих хлопців залишається назавжди.

"Для мене найважливіше — те, що ми зробили до конкретного результату. На початку чемпіонату команда менше за суперникаволоділам?ячем. Зараз ми випереджаємоопонентів за цимпоказником. У нас більшеударів. Ранішебулонавпаки. Тобто, ми додали у всіх компонентах".

В цьому сезоні перед львів’янами стояло конкретне завдання – побудувати команду. Адже це стане надійним фундаментом для подальшого розвитку клубу та стабілізації гри. Ігор Йовічевіч зазначає, що Ліга Чемпіонів – це дуже високий рівень гри та підготовки. Для того, аби потрапити на європейський турнір треба багато працювати та серйозно ставитися до кожного суперника. Європа та можливість поборотися за головний трофей Ліги Чемпіонів є головною ціллю "Карпат".

Вікторія Полісан


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити