Європейський тиждень велотуризму у Львові

PDF Друк
Понеділок, 13 липня 2015, 20:50

В Україні такий проект проводиться вперше, та попри це, гостей з інших країн чимало. Які враження повезуть з собою учасники велопробігу?

Європейський тиждень велотуризму у Львові

Учора, 12 липня, відбулось урочисте відкриття ХІ Європейського тижня велотуризму, який проводитиметься на території Жовківщини. В Європі такі заходи вже звична справа, адже вони проводяться там щорічно, але в Україні подібна акція відбувається вперше. Та не зважаючи на це, до Жовкви приїхало більш як 350 учасників з 12 країн світу.

Організатори очікували, що кількість учасників сягатиме 600 туристів, але учасників лише трішки більше ніж 350. Можливо події, які мають місце на Сході країни злякали учасників, і вони відмовилися брати участь в заході.

«Я бачу високий рівень організації, і звісно хочу подякувати за запрошення. Західна Україна багата на щирих та доброзичливих людей, які бажають аби ця війна завершилась миром, і я дуже задоволений, що особисто в цьому переконуюсь вже неодноразово. Чудово зустріти тут колег із Польщі, Бельгії, Франції, Німеччини, Нідерландів, Австрії – ну ви зрозуміли: тут зібралася Європейська еліта вело марафонців» - говорить учасник велопробігу із Грузії Нодара Берідзе.

Нагадуємо, що вело марафон триватиме до 18 липня, тож усі учасники матимуть чудову можливість пізнати Львівщину з усіх сторін.

Лілія Рідна


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити