Новорічний кубок з футболу на Волині виграв Житомир

PDF Друк
Середа, 24 грудня 2014, 16:45

мячикЦього року на Волині відбувся перший турнір з футболу обласного характеру. Його започаткували Луцький національний технічний університет та Асоціація дворового футболу Волині. Майже одразу набралося 16 команд, які висловили бажання взяти участь у турнірі.

Вже першій день відзначився напруженою грою. У суботу вибирали тих, хто проходив у чвертьфінал. Вуличні команди показали хороший рівень гри. Відразу декілька колективів зарекомендували себе як лідери турніру. Наприклад, яскравий представник такої команді це ФК «Духче» Рожищенського району. Вони з першої гри показали себе запальними та швидкими. Якщо вони будуть і надалі розвиватися та отримувати гідну підтримку, то обіцяють стати сильним колективом.

Також і переможці турніру – МФК «форца» з Житомира вразили суддів витонченим футболом. Це їх перший турнір за межами свого міста, розповів капітан команди Григорій Іванов.

А ось команда Луцьку «Креатив» взагалі до турніру ще ніде не приймали участь. Але вирішили спробувати. Вона зробили ставку на силу духа та колектив, і вибрали вірну тактику.

Турнір був сповненим позитиву. Всі обмінялися своїм досвідом та цікавими новинами.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити