У Львові зіграли чемпіонат з шашок

PDF Друк
П'ятниця, 09 січня 2015, 16:05

девушка за столомШахово-шашковий клуб «Дебют» у Львові провів чемпіонат. Це не внутрішній захід, а обласне змагання. Нещодавно був проведений чемпіонат з шашок-64, а зараз клуб вийшов на новий рівень - було проведено Кубок Федерації Львівщини.

У грі вже традиційно брав участь Іван Бутляр. Це міжнародний майстер, який вже не один раз доводив честь свого району. Змагання тривало чотири дні. Всі ігри закінчувалися безкомпромісно, вони велися за швейцарською системою. Іван провів сім ігр, п'ять з яких виграв, а дві зіграв у нічию. На жаль, цього для першого місця виявилося замало. Цього разу він отримає друге місце.

Перше місце віддано жінці - гравцеві з Нового Роздолу. Зоряна Анісімова перемогла всіх чоловіків, від другого місця вона відстала на два очки. А бронзу отримав гравець першої категорії Григорій Романчук з Сирія. У нього в активі лише 11 пунктів.

Завдяки другому місцю і новому диплому Іван БУТЛЯР підвищив особистий рейтинг. Можливість взяти участь він отримав завдяки допомозі керівника РВ ВФСТ «Колос» Ігоря Савки.

Клуб сподівається, що це не останній захід, яке було проведено на їх території.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити